Zbresin në fushë me parashutë (VIDEO)
Spektatorët e Slavia Praga - Viktoria Plzen, ndeshje e kampionatit çek të futbollit e luajtur të dielën e shkuar, gjatë pushimit të ndeshjes, kanë parë spektakël me parashuta.

Disa tifozë çekë kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për tu futur në fushën e lojës nëpërmjet parashutave. Një mënyrë kjo që as mund të parashikohet dhe as mund të ndalet nga forcat e sigurisë.

Me të zbritur në fushë, ata janë kapur dhe ndaluar nga forcat policore. /albeu.com/

Shtuar më 10/11/2011, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori