Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO)

Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin me Kristal Abazajn në minutën e 39'.

Momentalisht po luhen minutat e fundit të pjesës së parë /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2020, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori