"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO)
Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt.

Salah vetëm 9 mimuta pas golit të barazimit ka arritur të kalojë sërish në epersi Liverpoolin.
Shtuar më 02/10/2019, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori