Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO)
Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Pas rastit të humbur disa minuta më parë, këtë radhë Ante Rebic u tregua i saktë përballë portës. Në minutën e 61’ kroati shfrytëzoi në maksimum krosin e Castillejos dhe shënoi për 1-0.
Shtuar më 13/02/2020, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori