Zhbllokohet Interi, Icardi i shtyn edhe më pranë Championsit (VIDEO)

Dukeshin si të bllokuar emocionalisht por më në fund, i përhershmi Mauro Icardi ka zhbllokuar ndeshjen e Interit kundër Chievo Veronas.

Pjesa e parë u mbyll në parazim pa gola por me të fiilluar pjesa e dytë pas vetëm 6 minutash, Icardi shfrytëzon topin e dhënë nga D'Ambrosio për të zhbllokuar ndeshjen dhe për të shpresuar në një mrekulli në fitoren e Lazios kundër Samdorias, e cila aktualisht është 2-0.

Lazio në rast fitoreje ndihet e bezdisur nga Inter pasi ziklatërit gjenden vetëm një pikë mbrapa Lazios që është evndi i fundit që të dërgon në Champions. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori