Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO)
Atsenali ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është mbrojtës Maitland-Niles në minutën e 11'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 18:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori