Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është Rafinha Alcantara në minutën e 32' të takimit.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 36'. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori