Zhbllokohet ndeshja, Icardi i jep avantazhin Interit (VIDEO)

Interi ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Giuseppe Meazza".

Ai që ka shënaur është Mauro Icardi në minutën e 92'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe po zhvillohet minuta e fundit shtesë. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori