Zhbllokohet ndeshja, Isco shënon supergol për Realin (VIDEO)


Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është mesfushori Iscominutën e 45'.

Ndeshja po luhet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori