Zhbllokohet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Bolognas (VIDEO)
Pëlqej
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara".

Ai që ka shënuar është sulmuesi italian, Federico Bernardeschi në minutën e 9'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori