Zhbllokohet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO)
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "King Abdullah Stadium".

Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano Ronaldo në minutën e 62'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 67'. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2019, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori