Zhbllokohet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Unitedit (VIDEO)

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Old Trafford".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala në minutën e 17'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 20'. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori