Zhbllokohet ndeshja, Kroacia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)
Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Spanjës në "Stadion Maksimir".

Ai që ka shënuar golin është futbollisti Kramaric që ka realizaur në minutën e 54'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori