Zhbllokohet ndeshja, Liverpool kalon në avantazh ndaj PSG (VIDEO)

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është sulmueis anglez, Daniel Sturridge në minutë e 30'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 34'. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori