Zhbllokohet ndeshja, Napoli kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO)
Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "San Paolo".

Ai që ka shënuar është anësori spanjoll, Jose Maria Callejon në minutën e 34'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 38'. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 21:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori