Zhbllokohet ndeshja, Reali kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico".

Autori i golit është uellsiani Gareth Bale në minutën e 47'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 50'. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori