Zhbllokohet ndeshja, Sevilla kalon në avantazh ndaj Barcelonës (VIDEO)
Pëlqej
Sevilla ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "Ramon Sanchez Pizjuan".

Ai që ka shënuar është mesfushori, Pablo Sarabia në minutën e 58'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 63'. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori