Zhbllokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO)
Tottenham Hotspur ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Wembley".

Ai që ka shënuar është sulmuesi anglez, Harry Kane në minutën e 27' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 0'. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2019, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori