Zhbllokohet sfida, Fiorentina-Inter (VIDEO)
Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Fiorentina me një eurogol nga Nicolo Barella.

Mesfushori ka goditur perfekt nga jashtë zone gjatë zhvillimit të një goditje nga këndi, teksa ka kërkuar topin dhe nuk i ka lënë shpresë portierit Dragowski, që e nisi me superpritje ndeshjen.
Shtuar më 05/02/2021, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori