Zhbllokohet sfida në Selman Stërmasi (VIDEO)
Kukësi ka ndëshkuar Partizanin me Kristal Abazaj.

Sulmuesi me një veprim të bukur brenda zone, gjuan saktë dhe e dërgon topin në rrjetën e të kuqve, duke kaluar Kukësin në avantazh.
Shtuar më 07/06/2020, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori