E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Zhbllokohet sfida, Tottenham-Chelsea (VIDEO)
Është mbyllur me rezultatin 0-1 pjesa e parë e sfidës së Premier League mes Tottenham dhe Chesea.

Takimi është zhbllokuar në minutën e 24-t nga Jorginho me penallti.

Nga të gjitha lojtarët që kanë shënuar të paktën 10 gola në Premier League, Jorginho është lojtari që e ka arritur këtë shifër duke shënuar numrin më të madh të penalltive (8/10).

Shtuar më 04/02/2021, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori