Zhbllokohet supersfida, Liverpool kalon në epërsi ndaj Manchester United (VIDEO)
Pëlqej
Liverpooli sapo ka shënuar golin e avantazhin ndaj Manchester United në minutën e 24 falë sulmuesit Sadio Mane.

Mane realizoi fare thjeshtë teksa përfitoi dhe nga mbrojta e përgjumur e miqve. /albeu.com


Shtuar më 16/12/2018, ora 17:28
Ardi
e Dielë 16 Dhjetor 2018, Ora 17:53
Granit Shaqiri largohu sa me shpejt sepse e ke te kote ne Liverpu edhe vitet shpejt po kalojne.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori