Zhbllokohet supersfida, Manchester City kalon në avantazh përballë Tottenham (VIDEO)
Është zhbllokuar super-sfida e Premier League mes Manchester City dhe Tottanham.

Janë kampionët në fuqi që kanë arritur të dërgojnë në rrjetë me sulmuesin anësor Sterling pas një asisti të marr nga mesfushori De Bryne.

Momentalisht po luhet minuta e 24’. /albeu.com/


Shtuar më 17/08/2019, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori