Zidane duke luajtur me fëmijët e tij 10 vite më parë (VIDEO)
Përveçse një futbollist, një trajner dhe drejtues i shkëlqyer, Zinedine Zidane është edhe një baba shembullor.

Ai gjithmonë kujdeset për familjen e tij dhe i ndihmon ata të ndjekin pasionin e përbashkët: futbollin. Kështu ndodhte edhe 10 vite më parë, kur ai gjente kohë për të luajtur me Enzon, Lucan dhe Theon në kopshtin e shtëpisë së tyre në Madrid, përcjell Albeu.com.

Sot, ata të gjithë janë bërë futbollistë profesionistë dhe ndjekin ëndrrat e tyre me ekipet përkatëse. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2017, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori