Zvicra nuk ndal, shënon edhe golin e katërt ndaj Belgjikës (VIDEO)

Zvicra ka shënuar edhe golin e katër ndaj Belgjikës në stadiumin "Swissporarena".

Ai që ka shënuar këtë herë është 22-vjeçari, Nico Elvedi në minutën e 62'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori