Zyrtare: Agolli largohet pas një dekade nga Qarabag (VIDEO)
Ansi Agolli i ka dhënë lamtumirën skuadrës ku kaloi plot 10 një dekadë. Mbrojtësi shqiptar ka lënë skuadrën e Qarabag për të shkuar në SHBA te skuadra e New York Cosmos.

Përmes një video të postuar në faqen zyrtare të skuadrës azere, Agolli i ka dhënë lamtumirën skuadrës dhe tifozëve të saj në gjuhën e tyre.

36-vjeçari ka qenë pjesë e Qarabagut për gati një dekadë dhe ka luajtur plot 237 ndeshje ku ka shënuar dhe 8 gola. Ai ka fituar pesë kampionate në Azerbajxhan dhe tre kupa.
Shtuar më 15/03/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori