Zyrtare: Andre Schurrle te Chelsea (VIDEO)
Andre Schurrle është zyrtarisht futbollist i Chelseat. Ish sulmuesi i Bayer Leverkusen ka firmosur me Blutë e Londrës dhe operacioni ka kushtuar plot 18 milionë sterlina. 22-vjeçari gjerman ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare dhe do të mbajë numrin 14 në "Stamford Bridge".

"Jam shumë i lumtur që kam firmosur dhe jam shumë krenar që do të luaj për këtë klub, me këtë skuadër dhe me këta tifozë të mrekullueshëm", është shprehur pas firmës Andre Schurrle. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2013, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori