Zyrtare: Suso është lojtar i Milanit (VIDEO)
Lajmi pritej disa ditë më parë, por tashmë është zyrtare: ish talenti i Liverpool Suso është futbollisti më i ri i Milanit.

Lajmi është bërë publik nga vetë klubi kuqezi nëpërmjet një komunikate për shtyp.

Futbollisti spanjoll do të mbërrijë të hënën në Milano për të firmosur kontratën dhe për tu vënë në dispozicion të Filippo Inzaghit. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori